Mean Well A302-300-F3 300W/21~30Vin/230Vout
7 733 RSD + PDV = 9 280 RSD
24V DC-AC invertor Vin: 21-30 VDC, Vout 230 VAC/50Hz , P: 300 W, 165 x 88 x 74 mm (L x W x H)
  • Vrsta napajanja
    DC/AC invertori
    Snaga (W)
    300 W
    Ulazni napon (VAC ili VDC)
    21 – 30 VAC ili VDC
    Broj izlaza
    1
    1 Izlazni napon (VDC)
    230 V
    Opseg izlaznog napona (VDC)
    230 – 230 V