Mean Well HLG-80H-12B 80W/12V/0-5A
5 397 RSD + PDV = 6 476 RSD
Jedno izlazno Mean Well napajanje Vin: 90-305 VAC/127-431 VDC, Vout: 12 VDC / 0-5A, P: 80 W, PFC, 195.6 x 61.5 x 38.8 mm (L x W x H), dimabilna (1-10vDC ili PWM signal ili 10kΩ-100kΩ), IP67 zaštita
  • Naručena količinaPopustCena proizvoda
    1 kom ili višemanje od 5 kom-6 476 RSD/kom
    5 kom ili višemanje od 10 kom3 %6 282 RSD/kom
    10 kom ili višemanje od 20 kom6 %6 088 RSD/kom
    20 kom ili više 9 %5 893 RSD/kom
  • Vrsta napajanja
    Napajanja za LED rasvetu
    LED napajanja
    Dimabilna LED napajanja
    Snaga (W)
    60 W
    Ulazni napon (VAC ili VDC)
    90 – 305 VAC ili VDC
    Broj izlaza
    1
    1 Izlazni napon (VDC)
    12 V
    Opseg izlaznog napona (VDC)
    12 – 12 V
    Izlazna struja (A)
    5 A
    IP zaštita
    IP 67
    PFC aktivna funkcija
    DA
    Dimer
    0-10VDC, PWM, 10kΩ-100kΩ