Mean Well HRP-300-15 330W/15V/0-22A
11 579 RSD + PDV = 13 895 RSD
PFC Mean Well napajanje, Vin: 85-264 VAC/ 120-370 VDC, Vout: 15 VDC, P: 300 W (0-22A), 199 x 105 x 41 mm (L x W x H)
  • Naručena količinaPopustCena proizvoda
    1 kom ili višemanje od 5 kom-13 895 RSD/kom
    5 kom ili višemanje od 10 kom3 %13 478 RSD/kom
    10 kom ili višemanje od 20 kom6 %13 061 RSD/kom
    20 kom ili više 9 %12 644 RSD/kom
  • Vrsta napajanja
    Prekidačko napajanje sa metalnim kućištem
    Snaga (W)
    330 W
    Ulazni napon (VAC ili VDC)
    85 – 264 VAC ili VDC
    Broj izlaza
    1
    1 Izlazni napon (VDC)
    15 V
    Opseg izlaznog napona (VDC)
    13,5 – 18 V
    Izlazna struja (A)
    22 A