Mean Well LPF-40D-20 40W/20V/0-2A
3 859 RSD + PDV = 4 631 RSD
Jedno izlazno Mean Well napajanje Class 2 Vin: 90-305 VAC/127-431 VDC, Vout: 20 VDC / 0-2A, P: 40 W, PFC, 162.5 x 42.5 x 32 mm (L x W x H), dimabilna (1-10vDC ili PWM signal ili 10kΩ-100kΩ), IP67 zaštita
  • Naručena količinaPopustCena proizvoda
    1 kom ili višemanje od 5 kom-4 631 RSD/kom
    5 kom ili višemanje od 10 kom3 %4 492 RSD/kom
    10 kom ili višemanje od 20 kom6 %4 353 RSD/kom
    20 kom ili više 9 %4 214 RSD/kom
  • Vrsta napajanja
    Napajanja za LED rasvetu
    LED napajanja
    Dimabilna LED napajanja
    Snaga (W)
    40 W
    Ulazni napon (VAC ili VDC)
    90 – 305 VAC ili VDC
    Broj izlaza
    1
    1 Izlazni napon (VDC)
    20 V
    Opseg izlaznog napona (VDC)
    20 – 20 V
    Izlazna struja (A)
    2 A
    IP zaštita
    IP 67
    PFC aktivna funkcija
    DA
    Dimer
    0-10VDC, PWM, 10kΩ-100kΩ