Mean Well RS-35-48 35W/48V/0-0,8A
1 843 RSD + PDV = 2 211 RSD
Mini jedno izlazno prekidačko napajanje Vin: 230 VAC, Vout: 48 VDC, P: 35 W (0-0,8A), 99 x 82 x 35 mm (L x W x H)
  • Naručena količinaPopustCena proizvoda
    1 kom ili višemanje od 5 kom-2 211 RSD/kom
    5 kom ili višemanje od 10 kom3 %2 145 RSD/kom
    10 kom ili višemanje od 20 kom6 %2 079 RSD/kom
    20 kom ili više 9 %2 012 RSD/kom
  • Vrsta napajanja
    Prekidačko napajanje sa metalnim kućištem
    Snaga (W)
    35 W
    Ulazni napon (VAC ili VDC)
    88 – 264 VAC ili VDC
    Broj izlaza
    1
    1 Izlazni napon (VDC)
    48 V
    Opseg izlaznog napona (VDC)
    42 – 54 V
    Izlazna struja (A)
    0,8 A