Mean Well RSD-100C-12 100W/33,6-62,4Vin/12Vout/0-8,4A
8 967 RSD + PDV = 10 761 RSD
Jedno izlazni DC-DC konvertor u metalnom kućištu za železnicu Vin: 33,6-62,4 VDC, Vout: 12VDC, P: 100W (0-8,4A), 161 x 68 x 36 mm (L x W x H)
  • Naručena količinaPopustCena proizvoda
    1 kom ili višemanje od 5 kom-10 761 RSD/kom
    5 kom ili višemanje od 10 kom3 %10 438 RSD/kom
    10 kom ili višemanje od 20 kom6 %10 115 RSD/kom
    20 kom ili više 9 %9 792 RSD/kom
  • Vrsta napajanja
    DC-DC konvertori
    Snaga (W)
    100 W
    Ulazni napon (VAC ili VDC)
    33,6 – 62,4 VAC ili VDC
    Broj izlaza
    1
    1 Izlazni napon (VDC)
    12 V
    Opseg izlaznog napona (VDC)
    12 – 12 V
    Izlazna struja (A)
    8,4 A