Mean Well SD-500H-48 500W/72~144Vin/48Vout/10,5A
19 573 RSD + PDV = 23 487 RSD
Ograđeno Mean Well DC-DC napajanje Vin: 72-144 VDC, Vout: 48 VDC, P: 500W (0-10.5 A ), 215 x 115 x 50 mm (L x W x H)
  • Naručena količinaPopustCena proizvoda
    1 kom ili višemanje od 5 kom-23 487 RSD/kom
    5 kom ili višemanje od 10 kom3 %22 782 RSD/kom
    10 kom ili višemanje od 20 kom6 %22 078 RSD/kom
    20 kom ili više 9 %21 373 RSD/kom
  • Vrsta napajanja
    DC-DC konvertori
    Snaga (W)
    500 W
    Ulazni napon (VAC ili VDC)
    72 – 144 VAC ili VDC
    Broj izlaza
    1
    1 Izlazni napon (VDC)
    48 V
    Opseg izlaznog napona (VDC)
    46 – 60 V
    Izlazna struja (A)
    10,5 A